Wybór ślubnych ubrań – jak podjąć decyzję?

Komentarzy:1 brak ocen

Ten wielki dzień musi być idealny, dlatego wybór ubrań do ślubu jest tak istotny. Ważne, aby Para Młoda czuła się pięknie, wygodnie i komfortowo. Jeśli chcecie, aby Wasz strój był idealnie dopasowany i perfekcyjny, musicie tę kwestię załatwić wiele miesięcy wcześniej. Na co musisz zwrócić uwagę przy wyborze? Podpowiadamy poniżej!

Suknie ślubne – jakie występują kolory i kroje?

Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest naprawdę sporo. Niełatwo jest więc odnaleźć elegancką, a także komfortową oraz dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być wyłącznie biały, coraz częściej odchodzi się od szablonowego podejścia w tej kwestii. W tym momencie modne kolory to również toffi, lekka szarość oraz śmietankowy i delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.

Ogólnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która na ciemnej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – delikatny kolor, najczęściej wybierany oraz kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się dodatkowo kolor szampana, jaki wpada w odcień różu. Tak naprawdę ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do wzoru, panna młoda musi go dobrać do swojej sylwetki.

Jak dobrać idealne dodatki i welon do sukni ślubnej?

Welon, ale który wybrać, skoro wzorów oraz modeli jest tak dużo? Z pewnością zróbmy to wtedy, gdy już mamy wybraną sukienkę. Natomiast krój nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami niepoprawnie będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji pasowałby welon skrócony czy też tylko subtelna dekoracja do włosów. Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich bądź spiętych.

Długi natomiast w największym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej lub typu rybka. Popularne są również wianki kwiatowe. Panie w wielu przypadkach życzą sobie, by były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także doskonały wybór do ślubu odbywającego się w letni dzień.

Ubrania ślubne – jakie powinny być?

Przede wszystkim najważniejsze jest, aby Para Młoda czuła się pięknie i doskonale. Nie ma mowy o ubraniach niedopasowanych do sylwetki. Warto iść za głosem serca i nie myśleć o tym, jakie schematy są utarte. Jeśli uwielbiacie klasyczne stroje, zdecydujcie się właśnie na takie, lecz jeśli lubicie ekstrawaganckie rozwiązania, nie bójcie się pokazać prawdziwych siebie. Dzięki temu do końca życia będziecie pamiętać ten dzień wyłącznie w pozytywny sposób.

Oceń artykuł
Tagi artykułu
Komentarze
Wszystkich:1
Eliza Sadowska

Mój mąż miał błękitny garnitur, który jest dość kontrowersyjny.

Oceń komentarz:
  • 0
  • 0

Mój mąż miał błękitny garnitur, który jest dość kontrowersyjny.

Dodaj komentarz